Vítězslav Hradil: Ženy si chtějí povídat, muži řešit. Projevuje se to i na stresu a bolesti zad

Hostem je Vítězslav Hradil, rehabilitační lékař. O imunitě a pohybu mluvil dávno před pandemií. Vítězslav Hradil působí, jako by měl rentgenový zrak - odhalí během pár minut některé rysy vašeho života jen z pohybových stereotypů. Co máme promyslet před vstupem do fitka? Dají se špatné návyky odstranit i v pozdější dospělosti? A jak si můžeme sami předělat pohyb ze špatného na správný? Moderuje Lucie Výborná.

Podpořte podcast Host Lucie Výborné v anketě Podcast roku.
Hlasujte pro něj v kategorii Veřejnoprávní podcast do 6. června www.podcastroku.cz/#hlasovani

Webové stránky Radiožurnálu: radiozurnal.rozhlas.cz/
Facebook: radiozurnal/
Twitter: Radiozurnal1
Instagram: radiozurnal

Komentáře

 • wama wama
  wama wamaPřed 17 dny

  Skvělý, zajímavý a poučný rozhovor

 • Martin Sramek
  Martin SramekPřed 18 dny

  Teoreticky dobré, ale kulatým zádům a pneumatice pana Hradila nerozumím..

 • Marek Sýkora

  Marek Sýkora

  Před 11 dny

  @ryu3333 Nesmysl. Kdyby útlost národa závisela jen na bazénech a fitkách, tak by tu byli všichni tlustí pořád. Do těch fitek chodí absolutní menšina lidí a těch 60 letých nula nula nic i bez nějakého koronaviru.

 • Iveta

  Iveta

  Před 13 dny

  Kovarova kobyla chodi bosa...

 • Martin Sramek

  Martin Sramek

  Před 14 dny

  @ryu3333 Myslíte, že je pan Hradil tlustý proto, že mu zavřeli sportovní centra..? Cvičit, chodit, běhat či jezdit na kole nám nikdo nezakázal. Pokud má člověk sport opravdu rád, cestu si vždy najde. Na triatlonech závodím s muži/ženami nad 60 let, často i s jejich dětmi, a tlustí nejsou. Nevymlouvají se na své potomky, na svá sedavá zaměstnání, na svůj metabolismus. Prostě jen nejsou líní a s ohledem na svůj věk se přizpůsobují..:) Pan Hradil nejspíše odborník je, zároveň je však ztělesněním přesně těch špatných věcí, které vyčítá svým pacientům. Vnímáte ten šílený nesoulad?

 • ryu3333

  ryu3333

  Před 14 dny

  že by vliv ročního zavření všech sportovišť, sedavé zaměstnání a hlavně věk (62 let), vy jste evidentně mladý a metabolismus vám funguje dobře. Ale nebojte, čas dožene všechny.

 • Libuse Bala
  Libuse BalaPřed 18 dny

  Krásný a zajímavý rozhovor

Další