Tomio Okamura: Proti homosexuálům vůbec nic nemám. Klasickou rodinu ale tvoří žena a muž

Hostem je Tomio Okamura, předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie. Proč SPD odmítá sňatky stejnopohlavních párů? Měla by sněmovna vyslovit nedůvěru vládě? Jak řešit střet zájmů premiéra Babiše a neoprávněně vyplácené evropské dotace? A jak by měla vypadat česká diplomacie vůči k Rusku? Moderuje Vladimír Kroc.

Webové stránky Radiožurnálu: radiozurnal.rozhlas.cz/
Facebook: radiozurnal/
Twitter: Radiozurnal1
Instagram: radiozurnal

Komentáře

 • Anikati CZ
  Anikati CZPřed 3 hodinami

  Ja nevim ale ptat se proc chce dukazi o tom co se stalo ve Vrbeticich my prijde jako uplna blbost.Ten redaktor by zrejmne kazdeho odsoudil na zaklade toho jak se mu kdo libi a ne na zaklade faktu.a to si rika novinar hahaha :D Videl bych ze by mel zmenit zamestanani a jit pracovat fo kravina .Ani se nedivim ze Klaus s tohoto studia odesel hold dokud budou publicistiku delat ovce tak nemuzeme cekat neco svetoborneho ale spis neco ve smyslu 1 baba povidala tak to je pravda

 • Richard Kros
  Richard KrosPřed dnem

  redaktor totální křivej magor

 • Tom Thomas
  Tom ThomasPřed 8 dny

  🇯🇵 ŠÁŠULÍN JAK LISTUJE TĚMA PAPÍRAMA, TO JE “IMBECIL SHOW”...

 • Pakistan Dagger
  Pakistan DaggerPřed 10 dny

  SPD nepomáhá ale škodí

 • Klára Petříková
  Klára PetříkováPřed 16 dny

  To, že on vyrůstal před x lety v dětským domovu a bylo to tabu, tak to dneska snad už nemusí být? Ženský vzor lze najít dneska ve školství třeba. Prevence proti šikaně. Děti se smějí/šikanují dítě, co má rodiče s postižením, tak proto nemohou mít děti? Stejná logika -_-

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  vy jste úplně mimo - bud jste zaujatá a tudíž neposloucháte argumenty a nebo spadáte do sexuálně orientované menšiny a v tom případě je váš názor hloupý , ale pochopitelný pěkný den

 • Václav Pišťák
  Václav PišťákPřed 17 dny

  Volil jsem ODS 25 let. Po tomto rozhovoru a přečtení některých komentářů přecházím k SPD. Rodina je máma, táta a děti.

 • blatanting

  blatanting

  Před dnem

  jde vidět ze jsi boomer spicena no

 • Samo Slomi
  Samo SlomiPřed 17 dny

  Pitomio guru hlouposti a lží

 • Miroslav Harant
  Miroslav HarantPřed 28 dny

  Byl krásný sluneční den. Jirka chodil do třetí třídy a a dnes měl skvělou náladu. Popsal krásně děj knihy Malý princ. Skvělá práce a pochvala v podobě jedničky mu udělala radost. Cestou sledoval jak kvetou třešně a už se nemohl dočkat až se pochlubí mamince. Doma to poslední dobou stalo za starou bačkoru (jak by řekla babička), mamka skončila v práci. Prý často usínala a někdy se jí zamotala hlava až z toho upadla. Prý nějaká nemoc. Ale co on tomu rozumí. Taťka byl zednik a poslední dobou té práce moc nebylo, říkával. Doma se dost často hádali a občas i ten flákanec přilítl, ať mamce nebo Jirkovi. Ale dneska, dneska bude všechno skvělé, jednička že slohu a den jak z alabastru. Možná že mu rodiče dají na lístek do kina na nového spidermana. Když se Jirka blížil ke dveřím domu, něco jakoby ho zarazilo. Hádka, vzlyk, bouchnutí? Vyndá klíče a odemyká dveře, vstupuje do předsíně a nahlíží do obýváku. Nějak nemůže pochopit co vidí. Otec klečí na matce a rány dopadají na její hlavu. Jirkovi v hlavě jako když vybuchne, vše se v mozku rozvíří,nic není na svém místě. Zaraženě stojí a s údivem se dívá na tu scénu. Zase všechno p.....i. Vidí jen kaluž krve a otce který se zvedá a s pomalým, mátožným krokem se blíží k Jirkovi. Táhni vodsaď ty smrade. A v krátký moment přístává Jirkovi pěst na nos. Jirka cítí malé (nezná význam adrenalinu) štípnutí v nose a pusa se mu zalevá divnou tekutinou. Něco skousnul mezi zuby. Matka řve ať táhnou vsichni do h....u. Pak od otce letí ještě jeden pozdrav, silnější než všechny předchozí. Jirka letí směrem ke dveřím a hlavou narazí do madla kliky. Ještě než omdlí, mu hlavou proletí jedna myšlenka... Kéž bych tak měl milující rodiče...

 • WarOn Communism
  WarOn CommunismPřed měsícem

  strana primeho komunismu z Kremlu

 • WarOn Communism
  WarOn CommunismPřed měsícem

  a co Vrbetice, xenofobni japonce? Jaktoze nic nemas proti Rusku? To bys mel mit. Jen komuniste nemaji nic proti Rusku. Strana Primeho Dumpingu na hlavu vsem co chteji demokracii.

 • Marek Božoň
  Marek BožoňPřed měsícem

  Už zase 3,14Tomio mele 💩💩💩🤦‍♂️. Děti pohlaví rodičů neřeší, jsou rády, že je má někdo rád. 🤔

 • JT

  JT

  Před 4 dny

  @Marek Božoň nehledě na to, že zmínka o inteligenci je argumentační podvod a tvrzení bez důkazu, pokud vám nestál při certifikovaném testu IQ za zády. Toto tvrzení samo o sobě vytváří hypotézu, že autor není nejsofistikovanější myslitel. Čili nasral si sám do huby. A souhlasím a lepší milující homosexuální pár, než dětský domov, prokázano je, že v emočním vývoji je tam často problém.

 • Marek Božoň

  Marek Božoň

  Před měsícem

  @L Pis Když, si heterosexuálni pár adoptuje miminko, řekne si to dítě později: "Tyhle rodiče nechci, dejte mi jiné!" asi ne, pokud mu dají lásku a péči. U homosexuálů je to stejné. Děti homosexuálů ničím netrpí, což dokazuje spousta nejen zahraničních studií. Jsem rád, že mají starost o mou inteligenci, ale můžu je ujistit, že mám IQ 130.

 • L Pis

  L Pis

  Před měsícem

  Co vás opravňuje mluvit za všechny děti kromě nízké inteligence

 • Bára K.
  Bára K.Před měsícem

  Tak von to tam dopsal Jarda, tak to je pak jasný!

 • John White
  John WhitePřed měsícem

  Kdyby Okamura přestal lhát, tak věty z jeho úst se změní v čisté hrobové ticho!

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  můžete upřesnit v čem lže ?

 • Ondřej Král
  Ondřej KrálPřed měsícem

  Pardon, ale tohle opravdu nedávám. To se nedá poslouchat.

 • Jiří V.
  Jiří V.Před měsícem

  Pitomio jede...

 • Vítězslav Velík
  Vítězslav VelíkPřed měsícem

  Nevím proč se v poslední době pronásledují lidé s tradičním názorem na rodinu?! Proč někomu přijde divné, že lidé chtějí mít matku a otce, tak jak je to od přírody normální? To je absolutní blbost, postavená na hlavu, aby někdo vymáhal, že má právo na dítě.

 • Lopata Kladivo
  Lopata KladivoPřed měsícem

  Tady Pavel Semrad je čistý rasista. To je přesná ukázka rasisty a nedemokrata!

 • Lopata Kladivo
  Lopata KladivoPřed měsícem

  Takove dítě si uzije tvrdou siknu ve skole od spolužáků! O tom se nikdo nebavi. Na dětičky se sahat nesmí, ale ony sami k sobe se ve školách chovají jako hovada. Ona šikana ve školách CR je velké TABU o tom se nemluví. To ze bude dítě šikanováno od spolužáků je v poradku, hlavně že homosexuálové budou mít doma dítě.

 • Lopata Kladivo

  Lopata Kladivo

  Před měsícem

  @Lowknee Nekadrujte soudruhu! A mazanci bohatych rodin, kde nikdo nikoho nemlati ti sikanuji proc? Ale vite co? Tohle je krasne tema a prilezitost pro referendum. Mame pravo se svobodu vyjadrovat, tak tedy at rozhodne hlas lidu, hlas Bozi a neeee politici a uz vubec nee neziskovky! Cest praci soudruhu!

 • Lowknee

  Lowknee

  Před měsícem

  Šikanující děti jsou často obětmi domácího násilí, kterého se dopouští stejná homofobní prasata, co teď argumentují "zachováním tradiční rodiny" a hrají si na tradiční idylickou rodinku která se má ráda. Přestaňte vymýšlet pohádky a starejte se sám o sebe a svou rodinu.

 • Lopata Kladivo

  Lopata Kladivo

  Před měsícem

  @Hubertman muzete

 • Hubertman

  Hubertman

  Před měsícem

  Mohu se zeptat, co jste na svém komentáři upravoval ?

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  popelář inoshishi okamura hájí zájmy slovenského premiéra

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová jj to je ten správný český vůdce českých nacionalistů - proruský japonec podporující slovenského dotačního podvodníka!!!

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  @Pavel Semrad aha, slovenského českého premiéra.... :))

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová babiše

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  Kterého myslíte? Od dubna 2021 je slovenským premiérem kabinetu Eduard Heger.

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  O nechtěné pozdvižení se o víkendu postaral předseda SPD Tomio Okamura, když navštívil v Třebíči místní festival minipivovarů. Zatímco diskutoval s obyvateli o problémech této země, jeden ze stánkařů, minipivovar Raven, si všiml, že politik k němu chodí pro pivo a je spokojený s jeho chutí. Nechodil si však pro český ležák, ale pivo zahraničního typu „india pale ale“, které uvařil „ekonomický migrant z východu“, jak upozornil Raven.

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před 21 dnem

  @Richard Kros reakce vymlácenýho mozku - kterej byl postiženej už při narození 🤪🤪🤪 okamurovy SA 🤪🤪🤪

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před 21 dnem

  @Pavel Semrad reakce předposranýho posery..:-)

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před 21 dnem

  @Richard Kros já mám pravdu podloženou argumenty a to mi stačí 😉 - ty máš ho. vno a to mi stačí taky - nepřekvapujou mě vymlácení mozci 🤪 nemající žádný argument tak typičtí pro příznivce a voliče spd 🤭 - v tom co popelář z japonska říká a dělá je tolik rozporuplných paradoxů že ten kdo to nevidí musí být hodně těžce mentálně postižený! Na fyzické konfrontaci se nedohodnem - pravda se tím nezmění - ale je to takové hezké svobodně přímě demokratické jako oddíly SA 😜

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před 22 dny

  @Pavel Semrad kámo četl jsem si tvoje reakce a odpovědi ze kterých je patrné,že jsi nesoudný, provokatérský, předpojatý človíček..nechceš přijít na přátelské utkání do oktagonu - udělalo by mi radost ti to v hlavě trochu srovnat....pochopil jsem ,že jsi z okolí Třebíče - nechceš se sejít ?- bylo by mi potěšením podívat se na lidi tvého typu - pokud jsi tak silný jako tvé "názory" - vyber si Gym kde mají oktagon - zkusili bychom jedno kolo fightu - bereš?

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová A pan majitel pivovaru Raven má pravdu - přivandrovalej popelář z japonska je populistický demagog jen pro ty nejhloupější

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  valaši asi mentálně zdegenerovali že volí přivandrovalého ruského japonce!!

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  Holý fakt je, že jste se podle pana Hamáčka 3x dopustil předsudečné nenávisti, tak do toho nemotejte vepřo knedlo zelo.

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová kdepak to je jen holý fakt že české vlastence vede do boje za čistotu české kultury a proti imigrantům imigrant z japonska který otevřeně hájí ruské zájmy!!! A ještě se čechům vyšklebuje že jedí maso zvířat které stály po kolena v hnoji - vzpomeň si na to až si dáš knedlo vepřo zelo!!

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  @Pavel Semrad To Hamáček, proč já? "Podle ministerstva vnitra projevy předsudečné nenávisti označují jednání, které je motivováno nesnášenlivostí a společenskými předsudky vůči určité skupině obyvatel. Zpravidla se jedná o skupiny definované rasou, národností, etnicitou, náboženstvím, sexuální orientací, politickým nebo jiným smýšlením, sociálním původem apod." U vás se skutková podstata naplnila dokonce 3x a tím pohár trpělivosti pana Hamáčka 3x přetekl....

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  ​@Jana Uhlířová jaká předsudečná nenávist - je to holá pravda - a vy nemáte jiný argument než předsudečnou nenávist!!

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  Teď jste napsal komentář, ve kterém je trojnásobná předsudečná nenávist.

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  popelář z japonska - imigrant z japonska je český vlastizrádce!!

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  Klid, nikdo vás o vaši práci manipulanta s popelnicemi nechce připravit. Tomio je tolerantní a určitě popeláře nezruší....

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  okamura = ruský hnu* dle uvážení doplňte s nebo j

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  ano - to bych chtěl vidět a slyšet - prohlášení pár opravdových ekonomů že czexit a další programy spd budou prospěšné české ekonomice!

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před dnem

  @Richard Kros a zase urážky bez argumentů - jak typické pro dutohlavy 🤭🤭🤭

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  @Pavel Semrad Semrade ty jsi dobrej magor - nikdo tě nebere vážně, tak ty svoje názory prodávej jako vtipy :-))

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před dnem

  @Richard Kros to určitě 🤪 institut zloděje per a svatého patrona všech gaunerů a zlodějů?? Nestraník co byl v komunistický vládě i po době normalizace??? 🤢🤮 Máš opravdu dobrý vzory 🤢🤮

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  národohospodářská fakulta kámo - tam najdeš odpovědi na své dotazy ohledně vystoupení z eu , nepřijetí euro atd., od IVK je zpracovaná studie pro a proti být členem EU atd.atd.

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před 22 dny

  @Jana Uhlířová naprostý souhlas s vámi

 • LáďaP
  LáďaPPřed měsícem

  Ne vždy se vše vydaří. Druhá část rozhovoru se povedla lépe. Konečně někdo, kdo hájí tradiční hodnoty a má rozumné názory. Ať se daří, i přes nelibost a netolerantnost mnohých, pane Okamura.

 • David Martinek
  David MartinekPřed měsícem

  Vydržel jsem tři minuty. SPD do škol!

 • Milan Jaroš
  Milan JarošPřed měsícem

  Otázka: Víte, že novela s adopcí nesouvisí? Odpověď: Moje osobní zkušenost, ... skákání z okna, ... žil jsem v domově, ... nevím jestli to všichni ví, chtěl jsem mámu a tátu ... Chápu, že s ním je to jako s mentálně postiženým s vadou řeči, ale proč se ho ten moderátor nezeptal znovu?

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  kámo někde jsem četl , že zaujatost nedovoluje kritickému myšlení tvořit logické závěry

 • sudiyy

  sudiyy

  Před měsícem

  na otazce jestli by madrid rozhodl jinak nez zbytek unie to dopadlo uplne stejne, spatny moderator

 • Pawel Zebrowski
  Pawel ZebrowskiPřed měsícem

  Jestli nekdo rika ze neni rusky tak urcite je

 • WarOn Communism

  WarOn Communism

  Před měsícem

  kdyz si useru, moje prdel mluvi Rusky. Presne jako Rusaci vyslovuje. :D xD :D

 • Richie john
  Richie johnPřed měsícem

  Okamura mele a mele a mele ale nic z něj nakonec nevypadne.

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  a co vypadne z tebe - jen samé ukřivděné nesoudné hovadiny

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  @Richie john Jste na Okamuru přísný, jako byste byl (předseda nějaké parlamentní strany..). On přitom jen odpovídal na otázky, takže můžete leda kritizovat práci moderátora, který svoji úlohu nezvládl.

 • Richie john

  Richie john

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová Jenže já nejsem předseda parlamentní strany milá paní.

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  A vy píšete a píšete a také z vás nic kloudného nevypadlo.

 • JiruT2
  JiruT2Před měsícem

  Já jenom doplním, že momentálně české homosexuální páry vychovávají cca 1 000 dětí, můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat. Dát tomu rámec manželství by bylo fajn, ale pokud se tak nestane, svět se nezboří, podaří se to příště. Za 100 let budou lidé nechápavě kroutit hlavou nad tím, že kvůli tomu byla taková diskuze, tak jako my dnes kroutíme hlavou nad tím, že před cca 100 lety byla diskuze o tom, jestli mohou ženy volit nebo sportovat.

 • Dr. Zaius
  Dr. ZaiusPřed měsícem

  Takže SPD vlastně navrhuje, aby buď tady byla jedna ekonomicky a právně privilegovaná (a tedy logicky nutně druhá okrádaná) vrstva anebo zde budou dva naprosto stejné zákony o naprosto stejné věci, která se jen bude jmenovat pokaždé jinak. To je asi tak stejně inteligentní, jako by někdo udělal zákon definující buřty a pak stejný zákone definují naprosto stejnou uzeninu, která se ale bude jmenovat špekáček aby se zdálo, že buřt a špekáček nejsou jedno a to samé ... K čemu tedy speciální zákon o extrabuřtech? K "ochraně" tradičních buřtů? K ochraně před čím? Aby si snad někdo nemyslel, že špekáček je buřt? No ale ON JE!!! ... Takže vlastně budeme buď krást, nebo lhát, protože nekrást a nelhat by ohrozilo "tradiční" rodinu ... No to je tedy pěkný názor od člověka, který se hlásí k Masarykovi (a jeho heslu ,,nebát se a nekrást"!). Opravdu je na tom "tradiční" rodina tak špatně, aby nebyla schopna přežít bez kradení a lhaní? ... Mimochodem adoptivní rodič s adoptivním dítětem nezakládají rodinu? Takže když si chlap adoptuje svého milence, tak jsou rodina a homosexuální pár a vše je OK, ale vzít se nemohou. Když se heterosexuální pár vezme a vzájemně si adoptují děti a ty děti budou homosexuálové stejného pohlaví, tak budou rodina a homosexuální pár a vše je OK, ačkoliv z nich udělá rodinu rozhodnutí jiných lidí a oni se jeden druhého zříci nemohou?

 • Dr. Zaius

  Dr. Zaius

  Před 22 dny

  @Richard Kros Nezlobte se, ale ve vaší trochu hysterické otázce jsem se trochu ztratil. Vy jste pro to, aby na stejnou věc existovaly dva zákony? Proč ne tři? Proč ne milion? A vy máte mít právo adoptovat děti? Při tom jaké hysterické kraviny píšete a jak neschopen jste napsat je bez mluvnických hrubek bych vám nesvěřil ani psa ... Pokud mi chcete odpovědět (o což u člověka vašeho typu vážně nestojím) pokuste se být méně hysterický, méně trapně arogantní a méně pravopisně směšný ...

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před 22 dny

  nezlobte se ale ve vaší trochu histerické odpovědi jsem se trochu ztratil - vy jste pro aby homosexuální pár adoptoval a vychvával dítě ?

 • Petr Matoušek

  Petr Matoušek

  Před měsícem

  Buřt-špekáček to je dobrý přirovnání doktore :-)

 • L Pis

  L Pis

  Před měsícem

  Jde ti to dobře komouši, prý nutně okrádána vrstva, dál to nejde ani číst příště přidej je to slabé, to že jsi ty a ty tví kámoši neschopná 0 která nic neumí to jenom tvůj problém a ne problém nějakých vrstev

 • Dr. Zaius
  Dr. ZaiusPřed měsícem

  Další veřejnoprávní kanál, kam ho nezvou, ačkoliv ho tady neustále člověk vidí? ... No každopádně tedy tento "vlastenecký" soudruhu kremlofilní kolaborant guru Okamura své názory moc neobhájil. ... Mimochodem není v této zemi moc normální být míšenec a to ani nemluvím o tom kdo všechno by raději vyskočil z okna, kdyby ho měl adoptovat zrovna tento ,,lepšočlověk" ...

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  a zase prolhanej lhář z japonska lže - v počtu úmrtí na jeden milion populace jsme na třetím místě - vítězní orbánovci na prvním místě

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Anton Draco ale toníku blbíku - každý kdo není omezená okamurovce si oficiální statistiky dokáže dohledat sám

 • Anton Draco

  Anton Draco

  Před měsícem

  @Dr. Zaius Ale Opičko jak jsi na to přišel a kolik banánů dostáváš za odměnu, kdy píšeš takové slátaniny.

 • Anton Draco

  Anton Draco

  Před měsícem

  Ty Pavlíku Truhlíku on cituje pouze oficielně sestavené statistiky.

 • Dr. Zaius

  Dr. Zaius

  Před měsícem

  On je přeci nemůže jmenovat. Orbán je jeho kámoš a veliký vzor. Prostě ,,někdo" (asi placený a řízení zlým Sorošem, jak jinak) je na tom hůře (a jistě to způsobila EU 😉).

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  spd hájí babišovy zájmy

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  Aha, tak vtip nakonec? Já znám lepší: Andrej Babiš přišel do školy a začal před dětmi hovořit o ekonomice. Po 15 minutach vidí, že to děti nezajímá tak říká. Tak děti změníme téma. Můžete mi položit jakoukoli otázku. Přihlásí se Mařenka a říká. Já mám na Vás tři otázky. 1 - jak jste přišel k Agrofertu? 2- Kdo byl vlastníkem Čapího hnizda v době čerpání dotací EU? 3 - Z čeho jste koupil dluhopisy? Babiš se začne potit neví co říci a v tom zazvoní a děti vyběhnou na chodbu. Po 15 minutách přestávka skončí a Babiš pokračuje. Tak děti můžete mi položit jakoukoli otázku. Přihlásí se Pepíček a říká. Já mám na Vás pět otázek. 1- jak jste přišel k Agrofertu? 2- Kdo byl vlastníkem Čapího hnizda v době čerpání dotací EU? 3- Z čeho jste koupil dluhopisy? 4- proč zvonilo o 30 minut dřív? 5- Kam zmizela Maruška?

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @David Martinek ruské i babišovy

 • David Martinek

  David Martinek

  Před měsícem

  Ruské zájmy. To je drobet rozdíl ;)

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  redaktor na jedničku - populistickej demagog z japonska si zase chtěl dělat populistickou předvolební šou

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  Vaše šou, Pavlíku, je na pětku. Příště se lépe připravte, pane redaktore....

 • sudiyy

  sudiyy

  Před měsícem

  moderator katastrofa

 • Irena Krausová
  Irena KrausováPřed měsícem

  To je chytrák... 🤦🤦🤦 na to fakt nemám!

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  ano , chytrý opravdu je

 • Pavel Semrad
  Pavel SemradPřed měsícem

  Okamura popřel sám sebe. Děti u homosexuálů ještě před osmi lety podporoval Návrh zákona, který má umožnit manželství osob stejného pohlaví, ve čtvrtek přežil ve Sněmovně hlasování o zamítnutí. Pozdvižení vzbudilo zejména prohlášení šéfa SPD Tomia Okamury. Ten totiž uvedl, že by nikdy nechtěl být adoptován stejnopohlavním párem a radši by skočil z okna. Přitom ještě v roce 2013 tvrdil, že mít „dva milující táty, je pro dítě lepší než být "sám" v padesátihlavé smečce“.

 • Richard Kros

  Richard Kros

  Před dnem

  ty jsi dobrý pako - to máš opravdu zalepené uši - přesně vysvětlil co řekl atd....

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová protože nečteš knížky a nevíš o tom tak se to nestalo 🤪🤪🤪 to seš pěkně v nočníku 🤭 ale bezpáteřní demagog seš skoro tak dobrej jako popelář z japonska! 👍🤭

 • Jana Uhlířová

  Jana Uhlířová

  Před měsícem

  @Pavel Semrad Nevím jakou jste četl knížku, ve které bylo nulové dph u piva. Já ji nečetla, pivo nepiji a drogy neberu. Takže jste, Pavlíku, mimo nočník.

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová Takže teď budeme třídit co popelář z japonska napsal na svůj FB sám - a co na jeho FB napsal nějakej PR poradce 🤣🤣🤣 Taková ukázka ryzího charakteru a osobnosti 🤣🤣🤣 skvělá yntelykentný volba 👍🤭

 • Pavel Semrad

  Pavel Semrad

  Před měsícem

  @Jana Uhlířová spíš mi vysvětli tu konzistentnost toho nulového dph na pivo co spd prosazovala 🤣🤣🤣

 • Vojta Hrabánek
  Vojta HrabánekPřed měsícem

  pane Tomio,jakože víte které podniky jsou pro homosexuály? vy je snad navstevujete!fuj!🤣🤣🤣

 • Vojta Hrabánek

  Vojta Hrabánek

  Před měsícem

  @Dr. Zaius co to melete?tady pitomio věří maximálně v Euro!

 • Vojta Hrabánek

  Vojta Hrabánek

  Před měsícem

  @Luboš Lier a proč pan Tomio kouká do výlohy gay friendly podniků?

 • Dr. Zaius

  Dr. Zaius

  Před měsícem

  @Luboš Lier Anebo je to symbolem víry v Boha ... Věřící chápou ...

 • Luboš Lier

  Luboš Lier

  Před měsícem

  Např. mají duhové vlajky ve výlohach.

 • Jan Horník
  Jan HorníkPřed měsícem

  Já jsem diskriminován protože moje maminka je z Moravy. Chudák maminka.

 • Tomas Satanas

  Tomas Satanas

  Před měsícem

  Takze jest z Linie Gralu Moravak!. Kde byly Cechy,kdyz kvetla Velka Morava????.

 • Radek Březina
  Radek BřezinaPřed měsícem

  Tomio: Proti svému bratrovi gayovi nic nemám. Jen se s ním nebavím ...

 • WPWW SHARP SCUM

  WPWW SHARP SCUM

  Před měsícem

  @Dr. Zaius Je pěkný, pirátku, jak všude na Tomia nadáváš, ale jak tak vidim.. on ti nedá spát!:D

 • Pawel Zebrowski

  Pawel Zebrowski

  Před měsícem

  Dvaj bratri jsou normal a Tomio

 • Irena Mesickova

  Irena Mesickova

  Před měsícem

  @Dr. Zaius Já vám nic nemusím dokazovat,já taky umím googlit,minimálně jako vy.To můžu napsat i já vám,tak mi to dokažte,že je to tak,jak píšete .Blbost,co?Dokázat to nemůžeme ani jeden ,protože s nimi nebydlime.Já s vámi nesouhlasím ,mám jiný názor a vy si mějte svůj .O moje vztahy v rodině nemějte péči ,funguji skvěle 👍A pokud posuzujete fungující vztahy jen podle toho,jestli se se sourozencem vídáte každý den nebo jednou za měsíc ,tak je to pěkná blbost.Ono může sourozenec bydlet na druhem konci světa a vidíte ho třeba jednou za 5 let .A to znamená ,že to nefunguje ?😂Poněkud mylný názor,ale je váš.👍

 • Dr. Zaius

  Dr. Zaius

  Před měsícem

  @Irena Mesickova Tak mě oblažte a dokažte, že spolu udržují časté a vřelé vztahy. Když se dobře podíváte tak zjistíte, že tolerance Osamu Okamury není to samé, jako souhlas s Tomiem. Nezříká se ho a veřejně ho nekritizuje tak, jako starší bratr, ale k dobrým vztahům to má daleko. Pokud takto u vás doma ,,vypadají vztahy" sourozenců, tak žijete v dost rozvrácené rodině. Prostě se s ním jen nehádá a nevyhýbá se mu, ale nijak ho nevyhledává a neřeší ho. Nadto pojem ,,nebyl úspěšný v politice" je účelový žvást. Šel do politiky s jiným záměrem, než dostat se ke korytu a hrabat a toho dosáhl. Tomio nedosáhl ničeho z toho, co deklaroval, že chce, takže kdo je tady neúspěšný? Tomio se stal nepoužitelným jako koaliční partner pro kohokoliv jiného, než pro Babiše a i ten se od něho veřejně drží dál, takže nikdy nic neprosadil ani neprosadí. 🤦‍♂️

 • Irena Mesickova

  Irena Mesickova

  Před měsícem

  @Dr. Zaius Nebaví se se starším bratrem,který nebyl úspěšný v politice,s mladším ,který je gay,se právě baví a stýkají .Spatne googlíte🤦‍♀️

Další