Olga Löblová: Ve srovnání s USA vyjde každý univerzální zdravotnický systém dobře

Olga Löblová je výzkumnice v oblasti zdravotní péče a politoložka na Univerzitě v Cambridge. Čeští zdravotníci si za obětavost a nasazení v době pandemie zaslouží ocenění a úctu. Jak ale hodnotit naše zdravotnictví jako celek? Jakou roli v době covidové hraje mediální zpravodajství? Moderuje Vladimír Kroc.

Web: radiozurnal.rozhlas.cz/ve-sro...

Webové stránky Radiožurnálu: radiozurnal.rozhlas.cz/
Facebook: radiozurnal/
Twitter: Radiozurnal1
Instagram: radiozurnal

Komentáře

 • gnostik74 gnostik74
  gnostik74 gnostik74Před měsícem

  Ve zdravotnické statistice se orientuje, ve vztahu zdravotnictví a zdraví už moc ne. A postrádá kritické myšlení, věří médiím a souhlasí se stylem, jakým nás informují o "pandemii". Tím se tedy dost shazuje jakožto socioložka.

 • Petr Kosvanec
  Petr KosvanecPřed měsícem

  Syst. ČR 278, vs. USA 177 ✝/100.000. 12/5/2021

 • Fila Antonin
  Fila AntoninPřed měsícem

  Přístup lidí celkově by se měl změnit

 • Gabriela Pikorova
  Gabriela PikorovaPřed měsícem

  Super rozhovor, spousta podnětů pro změnu i ve státní správe. Podle mě správně pojmenované příčiny stavu ČR v současné době.

 • L Pis
  L PisPřed měsícem

  Jo v USA jsou na tom tak špatně že mají na očkovaných 160-200 milionů lidí a očkují se už 12 letí v půlce státu odmítají kovid pas a v druhé půlce mají dávno sundané roušky

 • YouMass

  YouMass

  Před měsícem

  @Gabriela Pikorova Testování na mladších už probíhá a jelikož zatím nebyly zjištěny žádné podstatnější vedlejší účinky, začíná se u této kategorie i očkovat. Tedy alespoň v USA...

 • Gabriela Pikorova

  Gabriela Pikorova

  Před měsícem

  Očkování 12letych je dost zvláštní vzhledem k tomu že pro osoby mladší 16 let dosud nejsou provedené klinické studie, viz např. Zprávy z Izraele.

Další