Anna Kárníková: Za Národním plánem obnovy není strategie, je to směs věcí, co měl kdo v šuplíku

Hostem je Anna Kárníková, ředitelka hnutí DUHA. Národní plán obnovy představuje kromě jiného poukaz na více než 170 miliard korun z evropských zdrojů. Využila vláda tuto příležitost ku prospěchu budoucích generací, nebo spíš lepí díry ve státním rozpočtu? Jak se plán staví k české krajině a životnímu prostředí? Moderuje Vladimír Kroc.

Web: radiozurnal.rozhlas.cz/za-nar...

Webové stránky Radiožurnálu: radiozurnal.rozhlas.cz/
Facebook: radiozurnal/
Twitter: Radiozurnal1
Instagram: radiozurnal

Komentáře

 • Veronika Macková
  Veronika MackováPřed 26 dny

  Paní Kárníková nemá celkově dobrý přehled. Zazávazkování a realizace je něco zcela jiného a nemusí se obojí splnit do roku 2023. A termín stanoven je, Evropská komise a Rada EU má ČR dát zpětnou vazbu do 3 měsíců

 • WarOn Communism
  WarOn CommunismPřed 26 dny

  Kopiruji z jednoho FB fora: Jedine co k necemu bude je zjistit jmena tech doktoru mediciny, kteri pisou a siri zmanipulovane informace o novem viru, straseni, paniku, a jit si to s nimi vyridit tak, ze uz nic o novem viru do televize nereknou ani nenapisou. Jedine tim, ze jim zavreme huby a zakazeme jim psat a mluvit hovna (zcenzurujeme je) se prestanou sirit ty strasici zmanipulovane misinformace, a jedine pak vlada prestane rozhodovat z tech zmanipulovanych informaci a ruinovat 100% lidi kvuli nejakym rizikovym 3% lidi, a kvuli zaujatym doktorum mediciny se stretem zajmu, kteri jsou hlasiti a viditelni jen aby si vydelali na novem viru miliony. Proto kazdy den je vir nejvetsi tema medii.

 • Challengerus
  ChallengerusPřed 26 dny

  A která ceska vláda měla alespoň formulovanou, natož funkční, udržitelnou dlouhodobější strategii, jinou, než jejímž cílem by bylo jak se udržet u koryta?

 • Jmeno Prijmeni

  Jmeno Prijmeni

  Před 26 dny

  rád bych vám oponoval, ale nevím, vážně si na nikoho nevzpomínám :/

Další